Conseq Investment Management, a.s

  Investiční společnost zaměřená na retailové, institucionální a privátní investory. Na trhu působí již od roku 1994.

  Jednorázová investiceOd 100 000 CZK
  cílený výnos
  3 %

  Investiční společnost Conseq působí na českém trhu již od roku 1994 a je ryze českou společností. Základní měnou jejich produktů je česká koruna. Díky tomu nejsou klienti vystavováni nežádoucím výkyvům směnných kurzů zahraničních měn.

  Pokud však klient chce investovat do zahraničních měn či směřuje-li investiční záměry mimo finanční trhy nově přistoupivších středoevropských zemí EU, mají v nabídce investiční produkty partnerských investičních manažerů z řad renomovaných mezinárodních finančních institucí jako jsou například BNP Paribas, Blackrock, Franklin Templeton a mnoha dalších.

  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Investujte pravidelně a získejte vyšší výnos díky průměrování nákupní ceny. Sestavíme Vám investiční portfolio tak, aby plně vyhovovalo všem Vašim požadavkům. Díky silným partnerům jako jsou například J&T Banka a Conseq pro Vás máme k dispozici téměř všechny podílové fondy dostupné v České Republice. U rakouské Wiener Privatbank vám pro změnu zařídíme pravidelnou investici do zlatých slitků té nejvyšší kvality.

   Jednorázové investice

   Jistota investice je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investovaných prostředků. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem. Z toho důvodu si vybíráme jako své investiční partnery pouze ty nejlepší na trhu.