Dluhopis Nova Green Finance

  Veřejná emise korporátních dluhopisů zaměřených na segment obnovitelných zdrojů s minimální investicí 30 000 Kč.

  Jednorázová investiceOd 30 000 Kč
  roční výnos
  5 %
  investiční horizont
  5 let

  Dejte s námi zelenou pro vaše investice a budujte čistší budoucnost už dnes. Navíc s výnosem 5 % ročně!

  Nova Green Finance představuje zajímavou možnost investice do obnovitelných zdrojů energie již od 30 000 Kč. Nákupem dluhopisů Nova Green Finance získáte:

  1. stabilní výnos
  2. ekologickou zodpovědnost
  3. vysoké zhodnocení
  4. projektovou a segmentovou diverzifikaci investic
  5. přiměřenou likviditu

  Základní parametry:

  • 5-letá emise dluhopisů v CZK s kuponem ve výši 5 % p.a.
   • Minimální investice: 30 000 CZK
   • Splatnost: 27.7.2021
   • ISIN: SK4120011917

  Aktuálně už jenom necelé 4 roky do splatnosti.

  Rizika investice:
  Rizika investice do dluhopisu jsou popsaná v prospektu emitenta. Prospekt emitenta je ke stažení na linku níže.

  Více informací naleznete ZDE.

  V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat! Naši obchodníci vám poskytnou všechny potřebné informace.

  Investiční upozornění:
  Výše uvedené propagační sdělení vytvořil Deluvis CZ, s.r.o., který je u ČNB registrován jako investiční zprostředkovatel. Sdělení není návrhem k uzavření smlouvy. Investiční zprostředkovatel není povinen vstoupit s kteroukoli osobou do smluvního vztahu ani poskytnout jakoukoli službu na základě tohoto sdělení. Žádná z informací uvedených v tomto sdělení není míněna a nemůže byt považována za analýzu investičních příležitostí, investiční doporučení nebo investiční poradenství a při tvorbě tohoto sdělení nebyly vzaty v úvahu zákonem předepsané specifické postupy a pravidla pro jejich tvorbu a distribuci. Propagační sdělení obsahuje informace o výkonnosti v minulosti. Současná ani minulá výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. S investičními nástroji je spojeno riziko kolísání aktuální hodnoty investované částky a výnosů z ní a není zaručena návratnost původně investované částky. Výnosy jsou uváděny v hrubých hodnotách. Pro získání čistých hodnot výnosů musí investor zohlednit poplatky účtované u daného obchodníka s cennými papíry, kterému je předáván pokyn k nákupu, případně další transakční náklady a zdanění. Deluvis CZ výslovně upozorňuje na skutečnost, že případné zdanění závisí na osobních poměrech investora a může se měnit. Sdělení má pouze informační charakter a jeho účelem je poskytnout investorům základní informace. Účelem sdělení naopak v žádném případě není nahradit prospekt. Deluvis CZ investory vyzývá, aby se s prospektem seznámili. Prospekt emitenta je k dispozici na www.novagreenfinance.eu a v papírové podobě je dostupný u emitenta. Výroční zprávy a finanční výkazy emitenta jsou k dispozici u emitenta. V případě poskytnutí investiční služby přijetí a předání pokynu k investičním nástrojům obdrží Deluvis CZ od obchodníka s cennými papíry, kterému předává pokyny, odměnu za poskytnutí této investiční služby. Výše odměny je určena procentuální sazbou z celkového objemu investic do těchto investičních nástrojů zprostředkovaných Deluvis CZ. Za poskytnutí investiční služby přijetí a předání pokynu pak Deluvis CZ vyplatí svým smluvním partnerům (vázaným zástupcům) provizi z objemu zprostředkovaných investic, a to ve výši nepřevyšující odměnu Deluvis CZ.

  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Pro pravidelné investice vybíráme pro klienty vhodné investiční nástroje od J&T banky a společnosti Conseq.

   Jednorázové investice

   Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.