NOVA Green Energy fond

  NOVA Green Energy, otevřený podílový fond kvalifikovaných investorů, představuje nejlepší volbu pro konzervativní investory jak z pohledu institucionálního zabezpečení, tak z pohledu velmi nízké volatility investice. Fond zajistí zhodnocení kapitálu s cílovým výnosem 6+ % ročně.

  Jednorázová investiceOd 1 000 000 Kč
  auditovaný výnos 2016
  5,36 %
  investiční horizont
  3 a více let

  NOVA Green Energy, otevřený podílový fond kvalifikovaných investorů, představuje nejlepší volbu pro konzervativní investory jak z pohledu institucionálního zabezpečení, tak z pohledu velmi nízké volatility investice. Fond zajistí zhodnocení kapitálu s čistým cílovým výnosem 6+ % ročně.

  • Auditovaný výsledek fondu pro rok 2014: 7,71 % p.a.
  • Auditovaný výsledek fondu pro rok 2015: 8,25 % p.a.
  • Auditovaný výsledek fondu pro rok 2016: 5,36 % p.a.

  Fond investuje do malých a středně velkých technologických celků vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů energie v regionu střední a východní Evropy, zejména pak v České a Slovenské republice.

  Výnosy jsou stabilizované, jelikož se opírají o zákonem garantované výkupní ceny elektrické energie na období 15 – 20 let, přičemž tyto výkupní ceny výrazně převyšují běžné tržní ceny elektrické energie. Spolu s efektivním řízením aktiv pod správou fondu se tyto faktory následně promítají do výsledků hospodaření Fondu.

  Investice je tak svým charakterem z hlediska rizikovosti podobná investicím do státních dluhopisů se splatností 10 – 15 let, ale s významně vyšším očekávaným výnosem.

  Podpořte s námi projekty obnovitelných zdrojů energie, jakými jsou: fotovoltaické elektrárny, malé vodní elektrárny, elektrárny na bázi biomasy, bioplynové elektrárny a i.

  Vaše investice je pod dohledem české národní banky, depozitáře (UniCredit bank), auditora (PwC) a financujících bank.

  Více informací o investiční příležitosti najdete ZDE

  V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat! Naši obchodníci vám poskytnou všechny potřebné informace.

  Investiční upozornění:
  Výše uvedené roční výnosy jsou výnosy předpokládanými na základě hospodářských výsledků minulých let. Investiční zprostředkovatel ani investiční společnost Redside nemohou budoucí výši výnosů garantovat ani za ni nést jakoukoli odpovědnost.

  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Sekce se upravuje.

   Jednorázové investice

   Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.