Nova Money Market fond

  Nova Money Market je investiční fond s proměnným základním kapitálem (SICAV) s oprávněním vytvářet podfondy. Otevřená forma investičního fondu umožňuje vysokou likviditu, kterou ocení investoři s krátkodobým investičním horizontem.

  Jednorázová investiceOd 1 000 000 Kč
  cílený výnos
  6 %
  investiční horizont
  1 rok a déle

  Investiční strategie je zaměřena zejména na krátkodobé podnikové směnky a jiné dluhové cenné papíry se zbytkovou splatností do 12 měsíců. Pro řízení likvidity fondu můžou být používány repo obchody, případně operace typu buy-sell back.

  Minimální doba investice je 3 měsíce s výnosem 7 % p.a. Výnos je vyplácen na čtvrtletní bázi.

  • Auditor: PricewaterhouseCoopers
  • Depozitář: Česká spořitelna, a.s.
  • Dohled: Česká národní banka

  Více informací o investiční příležitosti najdete ZDE

  V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat! Naši obchodníci vám poskytnou všechny potřebné informace.

  Investiční upozornění:
  Výše uvedené roční výnosy jsou výnosy předpokládanými na základě hospodářských výsledků minulých let. Investiční zprostředkovatel ani investiční společnost REDSIDE nemohou budoucí výši výnosů garantovat ani za ni nést jakoukoli odpovědnost.

  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  S námi můžete investovat již od 1 000 Kč měsíčně s libovolnou délkou investičního horizontu bez nutnosti pravidelných splátek s fixním průměrným výnosem 4 % p.a.

  Jednorázové investice

  Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.