REDSIDE investiční společnost, a.s.

  Správce fondů zaměřený na kvalifikované investory a segment obnovitelných zdrojů, nemovitostí a kapitálový trh.

  Jednorázová investiceOd 1 000 000 CZK
  cílený výnos
  5 %

  Investiční společnost REDSIDE poskytuje pro instituce a individuální investory prvotřídní investiční řešení a odborné znalosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy alternativních investičních fondů, přičemž nabízíme jak naše vlastní investiční řešení v podobě vlastních investičních fondů, tak prostor a know-how k řešení jiných investičních záměrů.

  Jako privátní licencovaná společnost se snažíme při investicích vždy přemýšlet nad rámec investičního horizontu našich klientů a zároveň si zachovat inovativní a individuální přístup. Ve snaze vybudovat, dlouhodobý, vzájemně se obohacující obchodní vztah, umožňující našim klientům dosáhnout, skrze profesionální portfolio a asset management, vytyčených investičních cílů.

  Pracujeme pro naše klienty. Vložené peněžní prostředky investujeme na základě předem stanovené investiční strategie v některém z námi obhospodařovaných fondů, jenž jsou svojí strategií zaměřeny na širokou paletu aktiv od obnovitelných zdrojů energie, přes veřejně obchodované akciové tituly, real estate až po private equity. To vše s ohledem na platnou českou a evropskou fondovou legislativu. Umíme však založit i zcela novou fondovou strukturu, jejíž parametry a investiční strategie jsou nastaveny do svého vzniku s ohledem na profil a potřeby klienta.

  Odpovídáme za správu aktiv našich klientů ve výši 450 mil. EUR alokovanou do pěti našich investičních fondů.
  Od roku 2015 jsme členem Asociace pro kapitálový trh České republiky AKAT

  Produkty:

  NOVA Money Market výplata dividendy čtvrtletně 5 – 6% p.a. fixní
  NOVA Green Energy výplata dividendy ročně výnos za 2018 6,4% p.a.
  NOVA Real Estate výplata dividendy ročně výnos za 2018 8,77 % p.a.
  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Investujte pravidelně a získejte vyšší výnos díky průměrování nákupní ceny. Sestavíme Vám investiční portfolio tak, aby plně vyhovovalo všem Vašim požadavkům. Díky silným partnerům jako jsou například J&T Banka a Conseq pro Vás máme k dispozici téměř všechny podílové fondy dostupné v České Republice. U rakouské Wiener Privatbank vám pro změnu zařídíme pravidelnou investici do zlatých slitků té nejvyšší kvality.

   Jednorázové investice

   Jistota investice je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investovaných prostředků. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem. Z toho důvodu si vybíráme jako své investiční partnery pouze ty nejlepší na trhu.