Kariéra

Pracujeme se STABILNÍMI PRODUKTY, inspirativními lidmi rozvíjejícím vlastní podnikání a děláme vše proto, aby naše práce měla smysl.

Našim spolupracovníkům poskytujeme zázemí a stabilitu díky silné mateřské společnosti Arca Capital. Za každých okolností se snažíme poskytovat prvotřídní podporu a přesné a korektní informace.

Proč se rozhodnout pro spolupráci s námi:

  • Exkluzivní portfolio nabízených služeb klientům
  • Zázemí silné finanční skupiny Arca Capital
  • Jednoduchá smlouva o spolupráci a Kariéra
  • Široké obchodní příležitosti (reality, korporátní financování, ...)
  • Inspirativní prostředí s možností vzdělávání a osobního růstu
  • Naše heslo není být nejlepší a největší, ale být solidní, transparentní a vždy otevřený ke klientům.

Dejte nám o sobě vědět na info@deluvis.cz

Do svého týmu hledáme posilu na pozici:

Asistentka / Junior projektová manažerka

Náplň práce:
• Práce s databázemi, příprava výstupů
• Úprava power-point prezentací
• Vyhledávání dat dle zadání
• Práce s dokumentací, skenování, příprava podkladů, archivace
• Administrativní práce a korespondence
• Příprava podkladů pro účetní
• Komunikace s klienty a obchodními partnery
• Organizace akcí pro veřejnost

Požadavky:
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Reprezentativní vystupování
• Ovládání MS Office na výborné úrovni
• Výborné analytické schopnosti
• Samostatnost a spolehlivost
• Angličtina na velmi dobré úrovni
• Ukončené SŠ s maturitou (ideálně ekonomický směr)
• Výhodou je psaní všemi deseti a znalost němčiny

Nabízíme:
• Zajímavou práci s možností profesního růstu a vzdělávání se
• Získaní zkušeností v renomované společnosti patřící do skupiny Arca Capital
• Atraktivní pracovní prostředí v centru Praze
• Flexibilní pracovní dobu
• Osobní přístup
• Zajímavé finanční ohodnocení

Práce je vhodná pro studenty VŠ ekonomického směru (obor účetnictví, bankovnictví, finance).
Forma spolupráce: DPP / DPČ nebo na živnostenský list

V případě zájmu nám zasílejte svůj strukturovaný životopis v češtině s fotografií a krátkým motivačním dopisem.

Chci se dozvědět víc

Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.