O nás

Deluvis CZ je společnost zabývající se správou firemních a soukromých finančních prostředků v krátkodobém až dlouhodobém horizontu s fixními nebo cílenými výnosy. Zaměřujeme se na konzervativní investice v regionu České a Slovenské republiky.

Naše portfolio zahrnuje produkty vybraných renomovaných bankovních domů, které mají zkušenosti více než 15 let s investicemi v oblasti nemovitostí, energetiky, potravinářství a služeb, a které se můžou pyšnit nadprůměrnou znalostí lokálních a evropských trhů, zejména v regionu střední a východní Evropy.

Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a nestability na finančních trzích, nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.

Služby proto poskytujeme našim klientům s individuálním přístupem ke každému z nich. Investice prezentované naší společností jsou podloženy reálnými aktivy převážně v České a Slovenské republice, nejedná se o vzdálené „vzdušné zámky“. Výnosy, plynoucí z našich investic jsou snadno predikovatelné a jejich ochrana je dána přísným dohledem dozorových institucí nad kapitálovým trhem, depozitářních bank i auditorů.

Tyto produkty proto poskytují dostatečný výnos pro zajištění budoucnosti díky minimální míře rizika. Se znalostí místního trhu, reálií a zkušeností z finančních trhů pomáháme našim klientům při plnění jejich osobních cílů a plánů.

Deluvis – Informace pro klienty 2018
Chci se dozvědět víc

Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.