Deluvis CZ je společností zabývající se poradenstvím a službami pro klienty v oblasti investic. Poskytujeme komplexní služby investičního poradenství a investičního zprostředkování na míru, včetně daňového a právního poradenství.

Investujeme převážně v ČR a SR, protože rádi vidíme výsledky naší práce doma. Nehazardujeme s majetkem klientů za oceánem, ale investujeme pouze do toho, čemu dobře rozumíme a je podloženo reálným majetkem a výsledky.

Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a nestability na finančních trzích, nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů našich investic je pro nás klíčovým úkolem.

2,5
miliardy
Našim klientům aktuálně spravujeme majetek v hodnotě přesahující 2,5 miliardy korun.
Více o Deluvis Wealth ManagementNabídka investičních produktů
Chci se dozvědět víc

Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.

Deluvis CZ je společností zabývající se poradenstvím a službami pro naše klienty v oblasti investic. Naše portfolio zahrnuje produkty vybraných renomovaných bankovních domů a produkty finanční skupiny Arca Capital. Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a nestability na finančních trzích, nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.

více