Deluvis Wealth Management se zabývá poradenstvím a službami pro klienty v oblasti investic. Poskytujeme komplexní služby investičního poradenství a investičního zprostředkování na míru, včetně souvisejících služeb pro klienty.

Investujeme převážně v ČR a SR, protože rádi vidíme výsledky naší práce doma. Nehazardujeme s majetkem klientů za oceánem, ale investujeme pouze do toho, čemu dobře rozumíme a je podloženo reálným majetkem a výsledky.

Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a nestability na finančních trzích, nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů našich investic je pro nás klíčovým úkolem.

Upozornění

"Deluvis Wealth Management" je obchodní označení pro služby poskytované společností Deluvis CZ s.r.o., IČO: 04885473, se sídlem V celnici 1031/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, která je investičním zprostředkovatelem podle § 29 odst. 1 zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu a dalších sesterských společností. Pokud se poskytované služby týkají hlavních investičních služeb a investičních nástrojů dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu, pak jsou poskytovány společností Deluvis CZ s.r.o. Podrobné informace o poskytovaných investičních službách ze strany Deluvis CZ s.r.o. jsou dostupné v dokumentu "Informace pro zákazníky Deluvis CZ", který najdete zde.

Více o Deluvis Wealth ManagementNabídka investičních produktů
Chci se dozvědět víc

Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.

Deluvis CZ je společností zabývající se poradenstvím a službami pro klienty v oblasti investic. Poskytujeme komplexní služby investičního poradenství a investičního zprostředkování na míru, včetně daňového a právního poradenství.

více