J&T Banka, a.s.

  Ryze česká privátní banka s tradicí od roku 1998. Individuální správa majetku a investic.

  Jednorázová investiceOd 100 000 CZK
  cílený výnos
  3 %

  J&T Banka se již od roku 1998 zaměřuje na individuální správu majetku a investic těch nejmovitějších z nás. Za více než 20 let existence se stala přední privátní bankou v České Republice a na Slovensku a v této kategorii každoročně získává řadu prestižních ocenění jako privátní banka roku a stejné úspěch sklízejí i podílové fondy z jejich dílny. Každoročně vydávají Wealth Report, unikátní studii, která odráží aktuální chování a investiční zájmy českých a slovenských dolarových milionářů.

  J&T Banka působí nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v Chorvatsku, Rusku, nebo na Barbadosu a díky zázemí finanční skupiny J&T nabízí řadu zajímavých investičních možností i v rámci vlastních projektů a společností. J&T Banka je zároveň největším emitentem dluhopisů na Českém a Slovenském trhu.

  V produktovém portfoliu banky mají klienty k dispoci jak termínované vklady, podílové fondy tak i korporátní dluhopisy.

  Produkty:

  J&T Money CZK smíšený podílový fond
  J&T Bond CZK smíšený podílový fond
  J&T Opportunity akciový fond
  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Investujte pravidelně a získejte vyšší výnos díky průměrování nákupní ceny. Sestavíme Vám investiční portfolio tak, aby plně vyhovovalo všem Vašim požadavkům. Díky silným partnerům jako jsou například J&T Banka a Conseq pro Vás máme k dispozici téměř všechny podílové fondy dostupné v České Republice. U rakouské Wiener Privatbank vám pro změnu zařídíme pravidelnou investici do zlatých slitků té nejvyšší kvality.

   Jednorázové investice

   Jistota investice je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investovaných prostředků. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem. Z toho důvodu si vybíráme jako své investiční partnery pouze ty nejlepší na trhu.