REDSIDE investiční společnost, a.s.

  Správce fondů zaměřený na kvalifikované investory a segment obnovitelných zdrojů, nemovitostí a kapitálový trh.

  Jednorázová investiceOd 1 000 000 CZK
  cílený výnos
  5 %

  Investiční společnost REDSIDE poskytuje pro instituce a individuální investory prvotřídní investiční řešení a odborné znalosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy alternativních investičních fondů.

  Jako privátní licencovaná společnost se REDSIDE snaží při investicích vždy přemýšlet nad rámec investičního horizontu klientů a zároveň si zachovat inovativní a individuální přístup. Ve snaze vybudovat, dlouhodobý, vzájemně se obohacující obchodní vztah, umožňující klientům dosáhnout, skrze profesionální portfolio a asset management, vytyčených investičních cílů.

  Vložené peněžní prostředky společně s REDSIDE investujeme na základě předem stanovené investiční strategie. Fondy správce jsou svojí strategií zaměřeny na širší paletu aktiv od obnovitelných zdrojů energie, real estate, přes obchodované akciové tituly až po private equity. To vše s ohledem na platnou českou a evropskou legislativu.

  Aktiva pod správou: 450 mil. EUR

  Produkty:

  NOVA Money Market výplata dividendy čtvrtletně 5 – 6% p.a.
  NOVA Green Energy výplata dividendy ročně výnos za 2018 6,4% p.a.
  NOVA Real Estate výplata dividendy ročně výnos za 2018 8,77 % p.a.
  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Investujte pravidelně a získejte vyšší výnos díky průměrování nákupní ceny. Sestavíme Vám investiční portfolio tak, aby plně vyhovovalo všem Vašim požadavkům. Díky silným partnerům pro Vás máme k dispozici téměř všechny podílové fondy dostupné v České Republice.

   Jednorázové investice

   Jistota investice je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investovaných prostředků. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem. Z toho důvodu si vybíráme jako své investiční partnery pouze ty nejlepší na trhu.