Wiener Privatbank

  Wiener Privatbank je nezávislá soukromá banka se sídlem ve Vídni orientující se na podnikatele a movitou klientelu.

  Jednorázová investiceOd 5 000 EUR
  cílený výnos
  %

  Wiener Privatbank je nezávislá soukromá banka se sídlem ve Vídni orientující se na podnikatele a movitou klientelu. Jako společnost kotovaná na Vídeňské burze ztělesňuje transparentnost a disponuje velmi pevnými finančními základy. Hlavní akcionáři banky se orientují na dlouhodobé perspektivy a mají rozsáhle zkušenosti s řídící činností v oblasti bank a nemovitostí.

  V oblasti privátního bankovnictví, správy majetku, správy fondů, financování, makléřských služeb a výzkumu, jakož i investic do nemovitostí nabízí tato banka řešení šitá na míru a rozsáhlé poradenství.

  Rakousko se na mezinárodní úrovni etablovalo jako bezpečná a seriózní bankovní lokalita. Vedle vysoké hospodářské a politické stability země se Rakousko vyznačuje přísně regulovaným finančním trhem. Na dodržování pravidel průběžně dohlížejí Úřad pro dohled nad finančním trhem a Rakouská národní banka.

  Silné stránky Rakouska přehledně

  + Člen EU s nejlepší bonitou
  + Vysoká politická a hospodářská stabilita
  + Přísně regulovaný finanční trh
  + Stabilní měna
  + Tradičně vysoká diskrétnost
  + Optimální poloha ve středu Evropy

  Vídeň – bezpečné místo pro investory

  S Vídeňskou burzou cenných papírů, která byla založena v roce 1771, patří rakouské hlavní město nejen k nejstarším, a tím k nejtradičnějším, ale i k nejbezpečnějším finančním centrům světa. Vídeňská burza, na níž se obchodovalo s akciemi poprvé v roce 1818, je dnes hlavním centrem mezi západní a východní Evropou.

  Vídeň je atraktivní jako finanční centrum díky své centrální poloze, stabilnímu politickému prostředí a solidnímu hospodářskému vývoji. Vídeň je bezpečným místem pro investory a nabízí ideální rámcové podmínky pro alokaci aktiv.

  Chci se dozvědět víc

  Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

  Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.
  Investice

  Pravidelné investice

  Investujte pravidelně a získejte vyšší výnos díky průměrování nákupní ceny. Sestavíme Vám investiční portfolio tak, aby plně vyhovovalo všem Vašim požadavkům. Díky silným partnerům pro Vás máme k dispozici téměř všechny podílové fondy dostupné v České Republice.

   Jednorázové investice

   Jistota investice je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a výkyvů na finančních trzích nabízíme vysokou ochranu investovaných prostředků. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem. Z toho důvodu si vybíráme jako své investiční partnery pouze ty nejlepší na trhu.