Wealth Management

Investujeme převážně v ČR a SR, protože rádi vidíme výsledky naší práce doma. Nehazardujeme s majetkem klientů za oceánem, ale investujeme pouze do toho, čemu dobře rozumíme a je podloženo reálným majetkem a výsledky.

Deluvis Wealth Management zahrnuje komplexní služby pro klienty daňovým a právním poradenstvím počínaje, konče strukturami na míru klientovi a ochraňující jeho majetek.

Spolupracujeme se špičkovými odborníky, jak v ČR tak zahraničí. Naše investiční portfolio pak zahrnuje produkty vybraných renomovaných bankovních domů a investičních skupin, které mají dlouhodobé zkušenosti s investicemi v oblasti nemovitostí, energetiky, potravinářství, výroby či služeb, a které se můžou pyšnit nadprůměrnou znalostí lokálních a evropských trhů, zejména v regionu střední a východní Evropy.

Jistota investic je pro nás primární hodnotou. V době náhlých a radikálních demografických změn, poklesu cen různých komodit a nestability na finančních trzích, nabízíme vysokou ochranu investic. Zajištění budoucnosti a výnosů z nich je pro nás klíčovým úkolem.

Investice prezentované naší společností jsou podloženy reálnými aktivy převážně v České a Slovenské republice, nejedná se o vzdálené „vzdušné zámky“ a jejich výnosy jsou snadno predikovatelné.

Lidé

Informace pro klienty

Deluvis – Informace pro klienty 2018
Chci se dozvědět víc

Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám (nezávazně) ozveme.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme zpět.